Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | YDX156 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | GPBD |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Summer Fashion Men Sneakers | Breathable Casual Shoes for Man |
| Flat Casual Sneakers | Mens 2024 New Vulcanized Shoes |
| New Men's Shoes | Korean Version Trend Board Shoes |
| Lace-Up Mens tenis Shoe | Light Mesh Footwear |
| Canvas Shoes | tenis |
Instock
There are no reviews yet.