Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | F222XXX |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Lorilury |
Instock
There are no reviews yet.