Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.406 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 6 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Bathroom Slippers |
| Heel Type | other |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Upper Material | PVC |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| 1 | Sanrio Slippers |
| 2 | Sanrio Anti-Slip House Flat Slipper |
| 3 | Sanrio Flat Slipper |
| 4 | Sanrio Indoor Slippers |
| 5 | Kuromi Slippers |
| 6 | Kuromi Anti-Slip House Flat Slipper |
| 7 | Kuromi Flat Slipper |
| 8 | Kuromi Slippers |
| 9 | Hello Kitty Slippers |
| 10 | Cinnamoroll Slippers |
| 11 | Hello Kitty Anti-Slip House Flat Slipper |
Instock
There are no reviews yet.