Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | No |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Style | LEISURE |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | Lace-up |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | Mules |
| Upper Material | Satin |
| Brand Name | Lankshear |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
| Size | 35-45Euro size |
| Color | accept customization |
Instock
There are no reviews yet.