Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 10 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Jelly Shoes |
| Heel Type | Wedges |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | L678 |
| Outsole Material | EVA |
| Upper Material | Fur |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.