Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 26 × 10 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Formal Wear |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 7cm And Up |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Thin Heels, Thin Heels, Platforms |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Fashion Element | Platform, Buckle, Narrow Band, Ankle Strap |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Insole Material | PU |
| Model Number | Crossing store 6471 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | Ankle Strap |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | Lianglixianfu |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
| sole material | compound sole |
| Upper's surface material | mixed material |
| shoe size | 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 |
| after the help style | ankle strappy |
| toe cap style | open toe |
| shoes upper height degree | low |
| Thin heels | 19cm |
| Platforms | 9cm |
Instock
There are no reviews yet.