Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 26 × 18 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 3-5cm |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Wedges |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Cover Heel |
| Fashion Element | Platform |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Style | Neutral |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Casual |
| Sandal Type | Ankle-Wrap |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | LIHUAMAO |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
| heel | 9cm |
Instock
There are no reviews yet.