Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Flip Flops |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | ddiezn |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.