Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Neoprene |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | RUBBER |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.