Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 7 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | British Style |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | L-5517 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | zhida |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| season | summer/spring/autumn/winter |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/shopping |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| top shape | open toe/peep toe |
| shoes item | slippers/slides/flip flops/sandals |
| shoes type | Bathroom Home Slippers/platform slippers woman |
| heel type | platform/flat heels/thick bottom |
Instock
There are no reviews yet.