Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 10 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Feature | Plush |
| Advantage | Soft, warm, cozy and comfortable even for extra wide feet. |
| Washing instructions | Hand wash cold water with like colors. No bleach. Dry flat away from h |
Instock
There are no reviews yet.