Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | Men |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Neutral |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fit | Fits larger than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Outsole Material | FABRIC |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.