Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.229 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 8 cm |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Bathroom Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Neoprene |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | Bathroom slippers |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | ASIFN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.