Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Style | sweet |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | poly urethane |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Model Number | Women Shoes 128 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | Velvet |
| Brand Name | Hemegot |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Women Shoes Color | as show |
| Brand Shoes Size | EURO 34 – 46 |
Instock
There are no reviews yet.