Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 15 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Faux Fur |
| Brand Name | shijunyi |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.