Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Shoes Type | Jelly Shoes |
| Heel Type | Strange Style |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Upper Material | PC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Origine | CN (Origine) |
Instock
There are no reviews yet.