Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 6 cm |
| Style | Roman |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| designer shoes | luxury brand heels |
Instock
There are no reviews yet.