Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.406 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 9 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | None-Woven |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Disposable Slippers Material | Nonwovens Disposable Slippers |
| Disposable Slippers Feature | Portable Disposable Slippers |
| Disposable Slippers Purpose | Unisex Disposable Slippers |
Instock
There are no reviews yet.