Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 6 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Jelly Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.