Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.866 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 16 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | Plastic |
| Upper Material | FABRIC |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.