Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.469 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | SEXY |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | GXMHDD |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Department Name | ADULT |
| Platform Height | 0-3cm |
Instock
There are no reviews yet.