Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 2 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sweet |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Synthetic |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | kyaqsuk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.