Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Upper fixing method | plugging |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Gender | Women |
| Dressing style | Formal Wear |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Platforms | No |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Outsole Material | RUBBER |
| Occasion | Office & Career |
| Sandal Type | Peep Toe |
| Upper Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.