Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 13 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Wedges |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.