Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Upper Material | POLYESTER |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Closed Toe Slippers | Slip-on House Shoes |
| Thermal Home Slippers | Fluffy Couple Slippers |
| Furry Animal Slippers | Fuzzy Capybara Slippers |
Instock
There are no reviews yet.