Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 8 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Bathroom Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | KSJXMY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.