Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 4 cm |
| Model Number | Money Clips |
| Main Material | Metallic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Material | Stainless steel |
| Weight | About 5 g |
| Measurements | About 4.8 cm/1.89"X 0.8 cm/0.31" |
| Money Clip | Collar Clip |
| Folder | Wallet |
| Purse | Change Wallet |
| Cash Clamp Holder | Cash Wallet |
| Credit Card Holder | Minimalist Wallet |
Instock
There are no reviews yet.