Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24 × 12 cm |
| Item Width | 6.3cm |
| Shape | Box |
| Item Length | 10.8cm |
| Model Number | Key Wallets |
| Material Composition | PU+metal |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | fimuse |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Key Wallets |
| size | 10.8X6.3CM |
| support: | free shipping, dropshipping |
| Package Includes: | 1pc Keys Wallets |
| Characteristic 1 | Key Holder Bag Case Unisex Wallet |
| Characteristic 2 | Leather Housekeeper Holders Car Keychain |
| Characteristic 3 | Portable Leather Wallet Keychain |
| Characteristic 4 | Keys Pouch |
| Characteristic 5 | Storage Bag Keys |
| Characteristic 6 | Keychain Pouch Purse |
| Characteristic 7 | Cover Simple Solid Color Storage Bag |
| Characteristic 8 | Car Key Wallet |
Instock
There are no reviews yet.