Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 6cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 23g |
| Material Composition | plastic |
| Model Number | Card Holder Wallet |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Business Card |
| Main Material | PP |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Card & ID Holders |
| size | 10*6cm |
| package included: | 1pc card holder box |
| support: | dropshipping, free shipping |
| Model 1 | Business card holder |
| Model 2 | Coin Pouch Case Bag |
| Model 3 | card case |
| Model 4 | Storage Box Case Holder |
| Model 5 | Wallet Organizer |
| Model 6 | ID Credit Card Holder |
| Model 7 | card wallet |
| Model 8 | Men Women Bank Card Holder |
| Model 9 | Storage box |
| Model 10 | ID Credit Card Holder |
| Model 11 | Business Card Holder Case |
| Model 12 | Card Box Cover |
| Model 13 | Anti-theft ID Credit Card Holder |
| Model 14 | Thin Business Card Wallet |
| Model 15 | card holder money clip mens |
Instock
There are no reviews yet.