Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Q128-1 |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Height | 13cm |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 110g |
| Item Length | 9cm |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | Unisex |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | JLFGPJ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Coin Purses |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.