Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 18 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Width | 6.5cm |
| Shape | Pillow |
| Item Length | 11.7cm |
| Model Number | MC-805 |
| Material Composition | Crazy Horse Genuine Leather |
| Style | vintage |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Gender | MEN |
| Brand Name | MUNUKI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Key Wallets |
Instock
There are no reviews yet.