Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 9.5inch |
| Item Width | 6.5inch |
| Item Weight | 0.11kg |
| Material Composition | 600D Oxford cloth |
| Model Number | WH-1099 |
| Shape | Box |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Nylon |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI, Hubei |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.