Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 0inch |
| Item Width | 0inch |
| Item Weight | 0kg |
| Material Composition | pu |
| Model Number | Q1JD3TT905669-BK |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Use | Credit Card |
| Main Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.