Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Shape | Pillow |
| Item Length | 8.4cm |
| Model Number | KC01 |
| Material Composition | aluminum |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | DIENQI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Key Wallets |
Instock
There are no reviews yet.