Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Width | 6.8cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Material Composition | cowhide leather |
| Model Number | MC-412 |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Genuine leather |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | FANCODI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.