Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 11cm |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 36g |
| Material Composition | ABS |
| Model Number | Disney Mickey Mouse 88 |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Mickey Mouse |
| Style | Casual |
| Use | Business Card |
| Main Material | ABS |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.