Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Width | 6.2cm |
| Item Weight | 0.06kg |
| Material Composition | Aluminum + Lycra + Plastic |
| Model Number | JX904011 |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Metallic |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | YUECIMIE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Capacity | 2 ~ 6 banknotes, 4 ~ 8 credit cards |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
Instock
There are no reviews yet.