Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 9.8cm |
| Item Width | 6.4cm |
| Material Composition | metal |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Metallic |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
| style1 | wallet |
| style2 | men's wallet |
| style3 | women's wallet |
| style4 | card holder |
| style5 | wallet for cards |
| style6 | card case |
| style7 | for bank cards |
| style8 | women's card holder |
| style9 | credit card holder |
| style10 | Banking card case |
| style11 | carteira masculina |
| style12 | carteira |
| style13 | porta cartoes |
| style14 | carteiras para homem |
| style15 | billetera para hombres |
| style16 | carteras para mujeres |
| style17 | carteira anti furto masculina |
| style18 | billeteras para mujer |
| style19 | wallets |
Instock
There are no reviews yet.