Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 21g |
| Item Length | 12cm |
| Model Number | 517D3TT904617 |
| Material Composition | PU leather |
| Travel Accessories | Luggage Straps |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.