Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Item Weight | 30g |
| Model Number | ZH23022104 |
| Material Composition | PVC |
| Travel Accessories | Luggage Tags |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.