Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 59cm |
| Item Weight | 0.08kg |
| Item Length | 66cm |
| Item Height | 22cm |
| Model Number | Luggage protective cover |
| Material Composition | Non-Woven Fabric |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Letter |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.