Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 33cm |
| Item Weight | 0.39kg |
| Item Length | 54cm |
| Item Height | 80cm |
| Model Number | HW398 |
| Material Composition | Polyester |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Geometric |
| Main Material | Stretch Fabric |
| Brand Name | LXHYSJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Function | Luggage cover |
| Function1 | Baggage cover |
| Function2 | Suitcase protective sleeve |
| Function3 | Travel suitcase dust cover |
| Function4 | Suitcase dust cover |
| Function5 | Trolley case dust cover |
| Function6 | Trolley dust cover |
Instock
There are no reviews yet.