Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | BUSINESS |
| Material Composition | Oxford |
| Item Weight | 0.1kg |
| Model Number | 275187 |
| Hardness | SOFT |
| Travel Bag | Travel Totes |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Business |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.