Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 15 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | EVA |
| Item Width | 9.4inch |
| Item Weight | 0.9kg |
| Item Length | 14.4inch |
| Item Height | 5.7inch |
| Model Number | CS1174 |
| Hardness | HARD |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | ABS |
| Brand Name | LTGEM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.