Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 0.45kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 40cm |
| Model Number | XH836 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.