Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15inch |
| Item Weight | 0.94kg |
| Item Length | 30inch |
| Item Height | 45inch |
| Model Number | School Bags |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Brilliant Fish |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.