Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.75kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 46cm |
| Model Number | 45788 |
| Material Composition | canvas |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | DOT |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | huayangfuren |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | school bags, School Bags |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.8kg (1.76lb.) |
| Package Size | 35cm x 20cm x 10cm (13.78in x 7.87in x 3.94in) |
| backpack | mochila |
| travel | mochila escolar |
| backpack women | travel bag |
| bags | bag |
| School backpacks | backpack |
| schoolbag | mochilas |
Instock
There are no reviews yet.