Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7.9inch |
| Item Weight | 1.8kg |
| Item Length | 12.6inch |
| Item Height | 17.7inch |
| Model Number | 12802T-3 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | Wheeled Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
| Pockets | 3 maink book pencil pockets, 2 side pockets |
| Features | 1 backpack, 1 lunch bag, 1 pencil case |
| Pattern | Cute cartoon pattern |
| Age | 3-7 years old |
| Year | 2023 year fashion primary school |
| Style | Wheeled backpack |
| school bags | School backpacks |
| school bags for girls | Girls' school backpack |
| backpacks for students | Children's backpack |
| school bags for boys | backpacks for school children |
| kids school bags for girls | Schoolbag |
Instock
There are no reviews yet.