Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 18cm |
| Model Number | CDNB01 |
| Material Composition | canvas + cowhide |
| Gender | unisex |
| Type | Messenger Bag |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.