Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cminch |
| Item Weight | 1.2kg |
| Item Length | 24.5cminch |
| Item Height | 32cminch |
| Model Number | Children School Bags for Boys |
| Material Composition | PU |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.